עו"ד עדי בן ישי גרינס – עו"ד משרד הביטחון.

נעים להכיר.
שמי עו"ד עדי בן ישי גרינס, נשואה + 2 והנני עוסקת בתחום הקרוב ביותר לליבי – בייצוג נכי צה"ל בתביעות נגד משרד הביטחון.

שירתי כחובשת ואחראית מרפאה מצטיינת במרפאה של יחידת הרפואה האווירית, וסיימתי תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.

לאחר עבודה במשך מס' שנים במשרד מוביל וניהול מחלקה, ייסדתי את המשרד אשר חרט על דגלו מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר יחד עם יחס אישי וצמוד, שליחות והוגנות.

אני כאן על מנת לייצג אתכם בתביעה נגד משרד הביטחון, לעמוד לצידכם ולהשיג עבורכם את מלוא התגמולים והזכויות אשר מגיעים לכם. ויש הרבה.

משרדנו מייצג בהצלחה תוך תחושת שליחות עמוקה ומקצועיות ללא פשרות, חיילים, שוטרים ואנשי כוחות הביטחון. למשרדנו הצלחות רבות בתחומים השונים, ונלחם עבורכם בתביעה נגד משרד הביטחון עד לתוצאה הטובה ביותר. עד למקסימום.

סיפורי האישי

סיפורי האישי התחיל ב- 20.07.14, היום בו השתנו חיי עם דפיקות בדלת ביתנו. אחי, לוחם סיירת אגוז, נפצע באורח אנוש בעזה במהלך מבצע "צוק איתן". מדובר על התמודדות קשה מנשוא לכל המשפחה, על כל המשתמע. מרגע פציעתו נחשפתי לעולם נכי צה"ל, משרד הביטחון ואגף השיקום, והבנתי כי זה ייעודי ושליחותי. 

כיצד אוכל לסייע לך לקבל את מה שמגיע לך ממשרד הביטחון?

תחילה, אל תהססו ליצור איתנו קשר. בשלב הראשוני נבין תוך כדי שיחה את נסיבות המקרה ונעריך את סיכויי תביעתך נגד משרד הביטחון. נבקש כי תשלחו אלינו מסמכים ו/או תמונות רלוונטיות כדי שנבחן את סיפור המקרה ומצבך הרפואי. בהמשך, נערוך פגישה במשרדנו בת"א או ברחובות, נבין לעומקם את הדברים, ונתחיל בהכנת התביעה נגד משרד הביטחון. מתחילת הדרך ועד לסופה, עו"ד עדי בן ישי תהיה איתכם בקשר ישיר ורציף ותהיו בטוחים שאתם בידיים הטובות ביותר שיש.

למה לבחור לעבוד איתי?

הצלחות ומקצועיות
חסרת פשרות

כשאתם בוחרים במשרדנו, תהיו בטוחים שיש לנו הצלחות רבות בפגיעות הגופניות והנפשיות השונות, ואנו עובדים בכל תביעה נגד משרד הביטחון במלוא המקצועיות ובלחימה ללא פשרות עד לקבלת התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

שליחות מתוך
ניסיון אישי

היתרון הבולט של משרדנו הוא שעו"ד בן ישי גרינס חוותה באופן משפחתי פציעה אנושה על כל המשתמע ממנה. הן מההתמודדות האישית והן מול משרד הביטחון ואגף השיקום.

הוגנות ויחס
אישי

הוגנות הינה נר לרגלנו, הרגישו בטוחים ובשקט נפשי כשאתם בוחרים לעבוד עם משרדנו. הטיפול בתביעה נגד משרד הביטחון מהרגע הראשון יעשה באופן ההוגן, האמין והמדויק ביותר. תביעתכם תנוהל ביחס אישי מתחילתה ועד סופה.