המלצות לקוחותינו

מוזמנים להתרשם ממה שיש ללקוחות שלנו להגיד עלינו
המלצות אפשר גם לקרוא בביקורות המשרד בגוגל

לוחם בסיירת

שירתתי ביחידה מובחרת ונפצעתי באימון. הגשתי את התביעה לבד (טעות) ובמשך תקופה ארוכה מאוד התביעה לא התקדמה ולא קיבלתי עדכונים. לאחר שכמעט התייאשתי, פניתי לעדי אשר השלימה את כל מה שהיה חסר, דאגה לקדם בזריזות את התביעה ואכן מאותו רגע הדברים התחילו לזוז עד שקיבלתי את מה שמגיע לי. תודה רבה.

ע.ד.

הגעתי לעדי דרך המלצה מחבר, ועד היום אני מודה על כך. עדי תמיד הייתה זמינה לי בכל שאלה ובכל עניין. מהשיחה הראשונה איתה הייתה לי תחושה טובה וביטחון לפני תחילת ההליך. היו לי לא מעט חששות, והאמת שבהתחלה התלבטתי אם בכלל להתחיל. ממליץ לכל אחד שנפצע בצבא לפנות אליה.

לוחם בחיל הים

עדי היא מקצוענית אמיתית. טיפלה לי בתביעה מורכבת מול משרד הביטחון. תמיד משרה רוגע, אדיבות, ביטחון, ויחד עם זאת עם הרבה נחישות ורוח לחימה. רואים עד כמה התחום חשוב לה. היא ממש מכירה את המערכת מבפנים. בסוף עדי ייצגה אותי בוועדה וקיבלנו את התוצאה הרצויה. יישר כח. ממליץ בחום.

פ.ר

לחמתי במבצע צוק איתן והתחלתי לסבול מכל מיני תסמינים עד שהבנתי ואובחנתי כפוסט טראומתי. פניתי לעו"ד עדי אשר טיפלה בתביעתי במקצועיות, ביעילות ותמיד עם המון סבלנות וחיוך. לבסוף הוכרתי ועדי ייצגה אותי בוועדה הרפואית.

לוחם בצנחנים

עדי היקרה, הגעתי אליך לאחר שנפגשתי עם מס' עורכי דין. האמת, חבל שאיתך לא נפגשתי לראשונה. ישר ידעתי שאני רוצה שאת תייצגי אותי. לא האמנתי שהתהליך הזה של התביעה יכול להיות כל כך רגוע ונעים. הרגשתי תמיד שיש לי על מי לסמוך. תודה רבה.

מודיעין

פניתי לעדי לאחר שהגשתי לבד את התביעה וניגשתי לבד לוועדה, אך קיבלתי נכות שמההתחלה נראתה לי נמוכה ולא תואמת את מצבי הרפואי. בשיחה הראשונה עם עדי, סיפרתי לה קצת במה מדובר והיא ביקשה שאשלח לה את ההחלטה ואת הפרוטוקול של הוועדה. קבענו פגישה ואכן הסתבר שמגיע לי נכות גבוהה יותר. עדי הגישה ערעור לוועדה העליונה וייצגה אותי באופן מדהים, וכשהגיעה ההחלטה שמתי לגלות שאחוזי הנכות שלי עלו. ממליץ בחום. גם השירות הנעים וגם המקצועיות הטובה. תודה רבה.

ר.נ

תודה רבה רבה עדי. קיבלתי אצלך יחס אישי ומקצועי. לאורך כל הדרך פעלת בהגינות, במקצועיות ובנחישות. שמח מאוד שהפגיעה שלי בגב עקב השירות הצבאי הוכרה בזכותך. שוב תודה. אין כמוך.

י.ר

תודה רבה עדי, נהניתי מאוד מהיחס הנעים שלך, בתהליך הבכלל לא נעים הזה. תודה.

לוחם באגוז

עדי, אנו כאן כל המשפחה כותבים לך את המילים החמות ומודים לך מכל הלב שייצגת את הבן שלנו בפני משרד הביטחון באופן הטוב ביותר. לא האמנו בהתחלה שנוכל להגיע לכזאת החלטה. אנחנו מוקירים ומעריכים מאוד את כל השקעתך. הרבה הצלחה בהמשך.